Ми проживаємо складний період через велику кількість звільнень, яка має місце останнім часом, і чимало людей говорять, що не матимуть змоги забезпечити себе, втративши теперішню роботу.

У цій статті ми покажемо вам, як знайти роботу навіть під час пандемії. Робота є, вам лише потрібно знайти ту, що вам підходить. У цій статті ви також знайдете поради щодо того, як виділитись серед інших претендентів та отримати бажану роботу.

Неважливо чи шукаєте ви нову роботу, чи ж вас звільнили через ситуацію, що склалася, —  у цій статті ви знайдете поради і тактики для швидкого пошуку роботи.

Як ви шукаєте роботу

На жаль, багато галузей страждають через пандемію. Тому радимо розпочати з тих, де все ще приймають на роботу.

Серед них:

  •  - роздрібна торгівля продовольчими товарами;
  •  - виробництво;
  •  - медична та фармацевтична галузі;
  •  - транспорт і кур’єрські послуги.

Якщо жодна із перелічених галузей вам не підходить, спробуйте відправити резюме до будь-якої компанії, яка вам сподобалась. Навіть якщо на даний момент там не шукають співробітників, вони оцінять вашу зацікавленість в їхній компанії. Аби збільшити свої шанси, відправте резюме разом із супровідним листом про власні наміри.

Намагайтеся бути в курсі останніх статей у цій галузі на спеціалізованих платформах, або ж подайте заявку на вакансію на одній з платформ для пошуку роботи. Ви можете знайти тисячі вільних робочих місць, багато з яких — віддалені. Так ви зможете знайти роботу і безпечно працювати з дому.

 

Поради, щоб справити враження на рекрутерів:

      1. Створіть собі відео-резюме.

Оскільки увесь процес проходить онлайн, ми рекомендуємо вам обрати відео-резюме. Ви можете подати заявку на вакансію зі своїм письмовим резюме, а потім відправити рекрутерам електронною поштою і відео-версію. Рекрутери цінують кандидатів, що виділяються. Крім того, відео значно простіше переглядати та й незвичніше.

 

      2. Попрацюйте над своїм профілем у LinkedIn.

Якщо вам не подобається говорити на камеру, оновіть своє письмове резюме. Намагайтеся виключити будь-який досвід, що не має стосунку до роботи, на яку ви претендуєте. Також додайте будь-який досвід та навички, яких ви набули, працюючи віддалено. У цей період рекрутери бажають знайти людей, які добре працюють вдома, а не лише в офісі.

 

      3. Попрацюйте над своїм профілем у LinkedIn.

У цей період багато рекрутерів працюють онлайн у соціальних мережах. Ось чому так корисно також оновити свій профіль у LinkedIn. Намагайтеся збільшити кількість контактів у LinkedIn та поспілкуватися зі спеціалістами і рекрутерами у вашій галузі. Скористайтеся будь-якою публікацією, щоб завести нові знайомства.

   

     4. Використовуйте вільний час для отримання нових навичок.

Якщо у вас технічне безробіття або ви втратили роботу, найкраще скористатися вільним часом для отримання нових навичок або пройти курси підвищення кваліфікації. Будь-який курс та додатковий сертифікат є бонусом до резюме. Ви зможете справити враження на рекрутерів, показавши їм, що використали неприємну ситуацію (технічне безробіття чи звільнення) для розвитку своєї кар’єри.