Визначення і Умови використання

ПОЛОЖЕННЯ І УМОВИ ДОСТУПУ І ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ WWW.DEPRATSIUIESH.COM.UA

Останнє оновлення: 01.07.2020 р.

Просимо Вас уважно прочитати Положення і умови доступу і використання сайту. Якщо ви не згодні з умовами використання, будь ласка, не використовуйте наш сайт. Якщо ви продовжите використовувати наш Сайт, ми вважатимемо, що ви прочитали і зрозуміли справжні Умови використання і їх наслідку для вас.

Сайт знаходиться в постійній адаптації, Компанія (як визначено нижче) постійно намагається реалізувати нові функціональні можливості. Таким чином, ці Умови можуть залежати від цих змін. Ми залишаємо за собою право вносити зміни до Сайту і справжніх Умов у будь-який час, розмістивши їх на нашому Сайті без будь-якого іншого повідомлення, за винятком випадків, коли зміни є істотними, і в цьому випадку ми повідомимо вас за адресую електронної пошти, яку ви надали нам при створенні аккаунта на Сайті. Просимо Вас регулярно читати Умови, щоб бути в курсі їх останньої версії.

1. ВВЕДЕННЯ. ЗАСТОСОВНЕ ПРАВО

1.1 Умови доступу і використання («Умови») сайту www.Depratsiuiesh.com.ua («Сайт») є правилами роботи і використаннями Сайту, які стають обов'язковими для всіх користувачів, незалежно від того, чи створюють вони аккаунт на Сайті.

1.2 У цьому документі наступні терміни матимуть нижчеописані значення:

- «Компанія» або «ми» означає компанію UNDELUCRAM SRL, з юридичною адресою в місті Клуж-Напока, вул. Король Фердинанд № 22-26, Центральний торгівельний центр, поверх 3 (адреса для кореспонденції: м. Бухарест, Бульвар Юліу Маніу 7a, Котрочень бізнес-центр, Будівля T, поверх 2, сектор 6), зареєстровану в Торгівельному реєстрі під № J12 / 2388/2019, фіскальний код 37266398, адреса електронної пошти [email protected]; Компанія забезпечує виняткову експлуатацію сайту.

- «Користувач» або «Ви» означає фізичну особу або представника юридичної особи, яка має доступ до Сайту і використовує його шляхом створення аккаунта користувача або персоналізації Працедавцем існуючого профілю;

«Відвідувач» означає фізичну особу, яка має доступ до Сайту або його розділів без створення на сайті аккаунта;

- «Працедавець» означає будь-яку з юридичних осіб, чий профіль доступний на Сайті, незалежно від того, чи був він індивідуалізований Користувачем чи ні.

1.3 Через сайт ми прагнемо:

- надавати інформацію про робоче середовище в Україні, інформацію, надану людьми, які взаємодіють або професійно взаємодіяли з румунськими працедавцями, чиї загальнодоступні профілі доступні на Сайті;

- надавати інформацію, що представляє суспільний інтерес, в різних областях, пов'язаних з ринком праці, таких як: людські ресурси, ринок праці, заробітна плата і т. д., інформація, структурована як у формі статей (або створених зсередини, або узятих з інших загальнодоступних сайтів), або у форі дискусій на форумі;

- дати Працедавцям можливість персоналізувати свої загальнодоступні профілі, доступні на їх сторінці на Сайті, шляхом публікації оголошень про доступні вакансії або стажування; завантаження презентації Працедавця; централізація оцінок, пропонованих Користувачами на Сайті відносно даного Працедавця; централізація інформації про зарплати і пільги, що надаються тим Працедавцем;

- дати Користувачам можливість додавати своє резюме на Сайті; оцінити досвід, отриманий при взаємодії з певними Працедавцями; розміщувати інформацію про зарплати і пільги, пропоновані певним Працедавцем;

1.4 Справжні Умови підкоряються румунському законодавству. Будь-яка суперечка, що виникає із-за використання Сайту або пов'язаний з ним, вирішуватиметься компетентними румунськими судами і / або органами влади.

 

2. КОНТЕНТ І РОЗДІЛИ САЙТУ

2.1 На сайті розміщені багаточисельні інформаційні ресурси, у тому числі засоби комунікації, статті, новини, форуми і сервіси соціальної взаємодії. Сайт призначений як для відвідувачів, так і для користувачів, і для працедавців.

2.2 Сайт складається з декількох розділів, а саме:

Розділи, доступні для відвідувачів / користувачів / працедавців

a) Розділ, присвячений розміщенню інформації про працедавців, складений на основі інформації, наданої користувачами, що професійно взаємодіяли з румунськими працедавцями. Цей розділ включає для кожного працедавця, вказаного на сайті, підрозділи «Вакансії», «Презентація», «Стажування», «Новини», «Оцінки», «Зарплата», «Інтерв'ю», «Пільги» і «Форум».

b) Розділ «Довідник по зарплаті», присвячений централізації статей про український ринок заробітної плати. Статті створені Компанією і узяті з інших загальнодоступних сайтів. Також в розділі представлений порівняльний аналіз заробітної плати, доступної на Сайті, з розбиттям по галузях, середній заробітній платі і діаграмах із заробітною платою, що відноситься до певних календарних місяців.

c) Розділ «Шаблони резюме», присвячений централізації різних шаблонів резюме, які користувачі можуть використовувати для створення резюме для використання на Сайті.

d) Розділ «Новини», присвячений централізації останніх статей і новин з різних областей, таких як: людські ресурси, ринок вакансій, заробітна плата і так далі;

e) Розділ Калькулятор містить додаток, призначений для використання в цілях моделювання / оцінки відносно розрахунку заробітної плати.

f) Розділ «Топ компаній» містить топ, складені по різних критеріях: за загальною оцінкою, по кар'єрних можливостях, по винагородах і пільгах, по балансу між роботою / особистим життям, по менеджменту, по галузі, відповідно по культурі і цінностям.

g) Розділ «Вакансії», де оголошення про зайнятість, опубліковані працедавцями, можна переглядати і фільтрувати відповідно до різних критеріїв.

h)  Розділ Додати вклад, де користувачі можуть додати інформацію про свій досвід взаємодії з конкретним працедавцем.

Розділи, доступні лише для Працедавців

a)    Розділ «Де ми працюємо Працедавець», через який Користувач, ґрунтуючись на повноваженнях представлення Працедавця, після створення аккаунта на Сайті, може управляти і набудовувати профіль цього Працедавця на Сайті, а також може публічно взаємодіяти з іншими Користувачами, від імені Працедавця; цей розділ включає декілька підрозділів, репрезентативна частина яких представлена нижчим;

b)    Підрозділ «Фотогалерея», через який Користувач з повноваженнями представлення Працедавця може завантажувати репрезентативні фотографії для Працедавця; завантажуючи, Користувач і Працедавець, представлені Користувачем, несуть виняткову відповідальність за юридичні наслідки, які завантаження цих фотографій може надати на інших осіб.

c)    Підрозділ Оголошення, за допомогою якого Користувач з представницькими повноваженнями Працедавця може переглядати (1) список всіх доступних вакансій, завантажених на Сайт Працедавцем, якого він представляє, поряд з (2) конкретною статистикою взаємодії користувачів / відвідувачів з кожним з оголошень, завантажених працедавцем;

d)   Підрозділ Імпорт API -оголошень, за допомогою якого Користувач з представницькими повноваженнями Працедавця може відправити Компанії заслання на продукт Application Programming Interface разом з інструкціями по його використанню, що дозволяє Компанії відображувати оголошення про вакансії, що відносяться до Працедавця, відповідно, шляхом відкриття заслання, вказаного Користувачем з представницькими повноваженнями Працедавця; використовуючи цю опцію, Користувач з повноваженнями представляти Працедавця, і / або Працедавець несе виняткову відповідальність за інструкції і передавання заслання, відповідно, за належне функціонування заслання, а також за ясність і повноту інструкцій;

e)    Підрозділ Корпоративний аналіз, через який Користувач з повноваженнями представляти Працедавця може набудовувати і вивчати інформацію про активність на Сайті і взаємодіях на Сайті між Користувачами і Працедавцями, які розглядаються як конкуренти Працедавця, якого представляє Користувач;

2.3 Контент, розміщений на Сайті, поступає з різних джерел, таких як: статті і новини, створені Компанією, статті і новини, узяті з інших сайтів, інформація, надана Користувачами, інформація, завантажена на Сайт працедавцями.

2.4 Контент, розміщений на Сайті, пропонується без плати за доступ будь-якому відвідувачеві і / або користувачеві. Проте, певні типи контента доступні лише для користувачів.

2.5 Крім того, деякі розділи Сайту доступні після здійснення платежів, що представляють вартість певних послуг, які Компанія може надавати Працедавцям через Сайт. Таким чином, існує два типи пакетів, доступних для працедавців: базовий (безкоштовний) пакет і корпоративний (платний) пакет. Кожен з них включає певні послуги, як вони описані тут.

2.6 Ні за яких обставин і ні за яких умов Компанія не обмежуватиме право на свободу вираження шляхом видалення повідомлень Користувачів в обмін на суми грошей від Працедавців, і не включатиме таку можливу послугу в послуги, що надаються Працедавцям.

 

3. РЕЄСТРАЦІЯ І БЕЗПЕКА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Безпека користувачів / відвідувачів

3.1 Для доступу до певних розділів або функцій сайту необхідно створити аккаунт користувача.

3.2 Щоб завершити процес реєстрації, ви повинні заповнити реєстраційну форму, доступну на Сайті, і вказати в неї своє ім'я користувача, адресу електронної пошти і пароль, або реєструватися на нашому Сайті через соціальну мережу.

3.3 Після відправки реєстраційної форми ми відправимо вам повідомлення на вказану вами адресу електронної пошти, підтверджуюче вашу реєстрацію. Доступ до одержаного електронного листа необхідний для підтвердження аккаунта користувача.

3.4 Аккаунт кожного користувача захищена паролем, вибраною відповідною особою. Ви нестимете відповідальність за збереження конфіденційності вашого пароля і безпеки вашого аккаунта. Отже, ви несете одноосібну відповідальність за всі дії, зроблені у вашому аккаунте. Якщо у вас є підозріння відносно несанкціонованого використання вашого аккаунта, просимо вас негайно зв'язатися з нами, використовуючи адресу електронної пошти [email protected] або використовуючи кнопку «Зворотний зв'язок», доступну на кожній сторінці сайту. Крім того, переконаєтеся, що ви виходите зі свого аккаунта кожного разу, коли ви закінчуєте сеанс відвідин і використання сайту.

3.5 Кожен користувач може використовувати лише один аккаунт. Ми прагнемо переконатися в цьому, запрошуючи заповнення адреси електронної пошти під час реєстрації аккаунта на Сайті. Не допускається використання аккаунта іншого користувача або доступ з аккаунта інших людей до аккаунту користувача. Кожен Користувач зобов'язаний зберігати конфіденційність імені користувача, пароля і будь-якої іншої інформації про доступ в аккаунт. Ми не несемо відповідальності за використання, розголошування або втрату цих даних в результаті недотримання Користувачами даного зобов'язання.

3.6 Користувачі зобов'язані дотримувати наступну інформацію при реєстрації, відповідно при використанні:

i) мати як мінімум юридичний вік для прийому на роботу (16 років); Сайт не призначений для фізичних осіб молодше за цей вік, особливо з врахуванням їх юридичної неможливості мати якість працівника до цього віку.

ii) надавати реальні і оновлені дані, особливо відносно інформації, представленої в їх резюме; за відсутності актуальної і реальної інформації можливо, що досвід використання Сайту буде неоптимальним.

3.7 В ході використання Сайту певні персональні дані, що належать Користувачам / Відвідувачам, обробляються Компанією. Вся інформація про персональні дані доступна в Політиці обробки персональних даних, доступної тут.

 

3.8 Відвідувачам гарантується, що Сайт не містить програмного забезпечення або його компонентів, які можуть вплинути на продуктивність і роботу пристрою, використовуваного для доступу до Сайту.

Безпека працедавців

3.9 Компанія докладає постійні зусилля для забезпечення того, щоб всі користувачі, які активують профілі працедавців, могли представляти тих працедавців на основі договірних стосунків між працедавцями і користувачами, які хочуть активувати профілі працедавців.

3.10 У тій мірі, в якій Компанія отримає від Працедавців письмові запити, що супроводжуються відповідними доказами, в яких вони вказують, що їх аккаунти на Сайті були активовані Користувачами, в яких немає необхідних дозволів в цьому відношенні від Працедавця, Компанія працюватиме з Працедавцем, щоб визначити в якій конкретній мірі Користувач незаконно використовував аккаунт Працедавця на сайті. Проте, Компанія не деактивуватиме аккаунт Працедавця, активований незаконним Користувачем, по простому письмовому, але необґрунтованому запиту Працедавця.

3.11 Користувач, який управляє аккаунтом Працедавця, несе відповідальність за вклади і дії, зроблені цим Працедавцем на Сайті. В разі відсутності обґрунтованого письмового запиту від Працедавця, Компанія не втручатиметься в дії, що робляться Працедавцем на Сайті.

3.12 Аккаунт працедавця розроблений так, щоб до нього міг дістати доступ одна людина одночасно. Працедавець може призначити декількох осіб, з якими у нього є договірні стосунки, що дозволяють представляти Працедавця на Сайті, щоб по черзі управляти аккаунтом Працедавця. Працедавець несе повну і виняткову відповідальність за безпеку свого аккаунта на Сайті.

4. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ І ПОВЕДІНКИ КОРИСТУВАЧІВ

4.1 Ми даємо вам можливість поділитися на Сайті своїми враженнями і досвідом відносно часу, який ви провели або проводите як працівника або співробітника Працедавця, в розділі, присвяченому розміщенню інформації про Працедавців.

4.2 Виняткова відповідальність за точність і достовірність інформації, даних і повідомлень, що надаються вами, лежить виключно на вас. Ми не беремо на себе жодних зобов'язань по розслідуванню істинності ваших тверджень, моніторингу або перевірці точності, повноти або відповідності чинному законодавству ваших коментарів і публікованого вами контента.

4.3 Коли ви відправляєте коментар для публікації, ви несете повну відповідальність за будь-які коментарі, які:

a) порушують будь-який застосовний закон в Україні (наприклад, правові норми про наклеп або право на недоторканість приватного життя, гідність або імідж) або договір, який ви підписали з працедавцем, про якого ви публікуєте коментар (наприклад, авторське право або обмовка про конфіденційність);

b) мають непристойний, образливий, наклепницький, загрозливий, насильницький характер, позначає ненависть, ображають або дискримінують на якій-небудь основі, є порнографічними або блюзнірськими, або заохочують поведінку, яка може розглядатися як злочин або порушення закону; будь-який напад на людину заборонений. Відноситеся з повагою до інших користувачів і ведіть дискусії в межах здорового глузду. Компанія залишає за собою право видаляти коментарі, які, за повідомленнями інших користувачів, порушують даний пункт або явно суперечать цьому пункту.

c) мають характер «спаму» або представляють будь-яку іншу форму небажаної реклами, рекламних матеріалів або комерційних повідомлень, за винятком місць, де це прямо дозволено. Компанія залишає за собою право видаляти коментарі, які, за повідомленнями інших користувачів, порушують даний пункт або явно суперечать цьому пункту.

4.4 Просимо вас використовувати румунську мову правильно (використовуйте цілі слова, кому, крапку з комою). Також, просимо Вас не використовувати мову типу «чату». Перевірте текст перед публікацією. Таким чином, ви можете бути упевнені, що його легко прочитати і зрозуміти іншим відвідувачам сайту.

4.5 Не цитуйте надмірно з попередніх коментарів; цитуйте лише основні частини, щоб коментарі були легко читаними. Будь ласка, вкажіть ім'я, ідентифікатор або псевдонім автора коментаря, який ви цитуєте. Заборонено розміщувати цитати без особистого вкладу або без вказівки джерела / автора. Повідомлення цього типу будуть видалені. Заборонено використовувати ім'я працедавця, бренду або персональної веб-сторінки як ім'я, ідентифікатор або псевдонім.

4.6 Вклади, затверджені і опубліковані на Сайті (коментарі, оцінки, інформація про зарплати, інформація про процес співбесіди, а також про пакети пільг і так далі), можуть бути відредаговані або видалені автором протягом 48 годин після публікації. Враховуючи той факт, що кожен вклад є індивідуальним і суб'єктивним сприйняттям кожного користувача, вони можуть змінитися, тому ми надаємо кожному користувачеві період о 48 годині для того, що передивляється свого вкладу. По виділенню 48-годинного періоду вклади більше не можуть бути змінені, щоб підтримувати безперервність обговорень. Якщо користувачі хочуть оцінити працедавців, яких вони оцінювали у минулому, вони можуть зробити це принаймні через шість місяців після попередньої оцінки.

4.7 Після публікації коментаря ви надаєте нам невиняткову безкоштовну необмежену за часом ліцензію на території Румунії для її відтворення, публікації, передачі і поширення в цілях експлуатації і просування Сайту.

4.8 Будь-яке відхилення від вищезгаданих зобов'язань карається видаленням ваших коментарів і / або обмеженням вашого доступу до цього сайту. Це право, яке ми залишаємо за собою, не повинне розглядатися як наше схвалення або як відповідальність за ваші коментарі або контент, завантажений на Сайт, незалежно від того, чи використовуємо ми це право чи ні.

4.9 Ви зобов'язані відшкодувати нам будь-які прямі або непрямі збитки, які можуть виникнути у нас в результаті публікації контента, коментарів або матеріалів, розміщених або відправлених вами на нашому Сайті і які не були відхилені для публікації або видалені після публікації (не маючи для нас явно нелегального або шкідливого характеру).

4.10 Забороняється:

(i) відтворювати, копіювати, поширювати або використовувати Сайт, включаючи будь-яку його частину, в будь-яких цілях, без нашої попередньої письмової згоди;

(ii) завантажувати або копіювати інформацію на користь іншого бізнесу; а також

(iii) використовувати інструменти для витягання даних, роботи або аналогічні інструменти для збору і витягання даних.

4.11 Ви не маєте права вводити віруси або інші технологічно шкідливі матеріали, намагатися дістати несанкціонований доступ до нашого сайту або атакувати сайт. Про будь-яке такому зловживанні, яке може бути правопорушенням, слід повідомляти компетентні органи.

5. ПРАВИЛА ОФІЦІЙНОГО ТВЕРДЖЕННЯ І ОБРОБКИ ПОВІДОМЛЕНЬ, У ТОМУ ЧИСЛІ РЕЙТИНГИ, ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗАРПЛАТУ І ІНТЕРВ'Ю, АБО ІНШІ ДАНІ, ЩО НАДАЮТЬСЯ КОРИСТУВАЧАМИ

5.1 айт призначений для використання як орієнтир і інформація для тих, хто шукає роботу, для тих, хто цікавиться атмосферою і робочим середовищем румунських компаній, а також для компаній, які прагнуть поліпшити стосунки з поточними і майбутніми працівниками.

5.2 Компанія є нейтральною стороною у всіх обговореннях між Користувачами і / або Працедавцями і не розслідує достовірність вмісту повідомлень (включаючи рейтинги, інформацію про зарплату і інтерв'ю, а також інші дані, що надаються Користувачами), тому ви зобов'язані надавати реальні дані, які можуть бути корисними і цікавими для всіх відвідувачів Сайту.

Вакансії
Foundation101.org
Foundation101.org
Foundation101.org
Foundation101.org
Foundation101.org
Недавні відгуки
Nice team & projects
Very friendly atmosphereNice colleaguesProjects
Bank system, you can learn, good colleagues
Недавно додані зарплати