Прівлекатье і зберігати кращих людей в своїй компанії

Depratsiuiesh.com.ua допомагає працедавцям отримувати більше якісних заявників і в той же час створювати свій кращий бренд працедавця

Створіть аккаунт тут
  • Employer branding
  • Jobbing
  • Реклама

Employer branding

Це давно стало чимось більшим, ніж просто завдання відділів кадрів. Фактично, стратегія employer branding - це спільна робота відділів маркетингу і відділу кадрів разом з генеральним директором

Таким чином, employer branding відноситься до зусиль по створенню постійного потоку талантів за допомогою дій, спеціально розроблених для етапу, на якому заявник знаходиться по відношенню до компанії. Від фази обізнаності до фази придбання і напряму, цикл залучення талантів в компанії нагадує стандартний цикл продажів.

Як employer branding допомагає Depratsiuiesh.com.ua

Скоротити час набору персоналу на 20%

50% вища відвідуваність на співбесіді

Зниження витрат на підбір персоналу

Збільшення рівня утримання

Дивитеся більше деталей

Jobbing

Решеніє JOBBING on Depratsiuiesh.com.ua стало відповіддю на запит наших користувачів, щоб вони могли безпосередньо звертатися до платформи для компаній, про які вони читають.

В середньому заявник читає як мінімум 5 переваг на Depratsiuiesh.com.ua перед тим, як подати заявку на роботу. Рішення по працевлаштуванню: Depratsiuiesh.com.ua відрізняється можливістю орієнтуватися лише на користувачів, які зацікавлені в компанії, що набирає ними, або в аналогічних компаніях.

Наші рішення для публікації вакансій працюють на основі річної підписки, в обмін на яку ви можете публікувати необмежену кількість вакансій на платформі Depratsiuiesh.com.ua.

Дивитеся більше деталей

Реклама

З більш 450.000 відвідувачами в місяць, більш 500.000 зареєстрованих користувачів і більш ніж 2.000.000 щомісячних показів Depratsiuiesh.com.ua може запропонувати компаніям в Україні новий канал просування, щоб підвищити впізнанність бренду і диференціювати себе від конкурентів.

Відео на головній сторінці

Просування в студентському розділі

Просування в профілі конкурентів

Дивитеся більше деталей

Наші рішення вносять зміни в процеси найму залучених працедавців

Скористайтеся всіма перевагами, пропонованими ними!

Зв'яжіться з нашим відділом продажів і взнайте подробиці.

EMPLOYER BRANDING, РЕКЛАМА і JOBBING