Всі ми цінуємо щирість, здатність людей говорити прямо, а не ходити по колу, проте мені здається, що в професійній сфері є певні зауваження, які недоречно робити, принаймні, в такій формі.

 

1. Ви вимагаєте від мене те, чого немає у посадовій інструкції. Припустимо, керівник дав вам завдання, яке ви з різних причин не хочете виконувати. Найкраще було б подякувати йому за довіру, за покладення на вас такої відповідальності, а якщо у вас немає часу і ви не хочете виконувати завдання, ви можете або звернутися до колег по допомогу, або попросити керівника детальніше роз’яснити його суть.

Безумовно, якщо вас щодня навантажуватимуть новими задачами, ви можете відкрито обговорити це зі своїм керівництвом і запропонувати розділити ці обов’язки ще з кимось із колег, також конкретно аргументовуючи, чому ви не можете або не хочете брати на себе ці обов’язки.

 

2. Я працюю, а інші сидять без діла. Це твердження передбачає, що ваша  робота полягає лише в тому, щоб аналізувати і слідкувати за тим, що робить кожна людина у вашій команді, щоб ви могли підтвердити цей факт. Теоретично, це є обов’язком вашого керівника або людини, яка займається аналізом продуктивності.

 

Якщо ви працюєте напряму з однією чи кількома людьми і безпосередньо помічаєте, що вони ухиляються від виконання покладених на них доручень або відтерміновують їх, що позначається на результатах оточуючих, тоді ви можете викликати колег на пряму розмову, аби зрозуміти, що насправді відбувається.

 

3. Я звільнюся, якщо ви не підвищите мені зарплату. Перш за все, було б доцільно провести об’єктивний самоаналіз з точки зору часу, який ви відпрацювали в компанії, та отриманих результатів, а також надати всі аргументи на користь того, що ви заслуговуєте підняття зарплати. Але якщо ви почнете розмову з керівником одразу з цієї фрази, вона звучатиме як погроза, йому доведеться зайняти оборонну позицію, і ви не матимете можливості довести свою значущість для компанії.

 

4. Я не хочу допомагати своїм колегам. Якщо, припустимо, це не той випадок, коли ви щось не поділили з цією людиною, то якщо вас просять допомогти  колезі чи розділити відповідальність, це означає, що людина дійсно цього потребує і не впорається самотужки.

 

Солідарність та вміння працювати в команді є одними з найцінніших якостей працівника. Якщо ви можете допомогти і маєте достатньо часу для цього, ви маєте відчувати задоволення від того, що змогли простягнути руку допомоги, можливо, навіть створити нові зв’язки, оскільки невідомо, коли ви можете опинитися на місці іншої людини.