Політику обробки персональних даних

Політика обробки персональних даних

(„Політика”)

Останнє оновлення 01.07.2020 р.

ПОВАЖНО: Коли вам представляється справжня Політика, при створенні аккаунта на сайті www.Depratsiuiesh.com.ua («Сайт»), ми вважаємо, що ви розумієте, як використовуються ваші персональні дані («DCP») на веб-сайті компанії. Крім того, якщо ви зобов'язані погодитися із справжньою Політикою і обробкою DCP відповідно до справжньої Політики, цю угоду означає ваша згода на обробку DCP, для яких така угода потрібна відповідно до положень справжньої Політики.

Справжня Політика призначена для чіткішої і прозорішої вистави вам способу обробки що належать вам DCP. Таким чином, документ знаходиться в процесі постійної зміни - ми рекомендуємо вам регулярно відвідувати цей документ, щоб бути в курсі його останньої версії. Якщо у вас є які-небудь питання про DCP або справжню Політику, або пропозиції по поліпшенню нашого продукту і питання про те, як представлена інформація про DCP, відправите нам лист за адресою [email protected], і ми негайно відповім!

КОРОТКО

Ми хочемо дати вам («Користувачеві») можливість через Сайт дізнаватися відповідну інформацію про ринок праці, щоб мати можливість оцінити і оцінити ваш досвід роботи з різними працедавцями, доступними на платформі (Працедавці) і подати заявку на вакансії, відкриті цими працедавцями, використовуючи ваше резюме. Для досягнення цих цілей нам необхідно дістати доступ до декількох типів DCP.

Справжня Політика містить положення, застосовні як до фізичних для користувачів осіб, зацікавлених в наданні інформації і / або подачі заявки на роботу, доступним на Сайті, так і до користувачів, що представляють Працедавця на Сайті.

Тому, просимо вас прочитати цю Політику, щоб зрозуміти взаємозв'язок між DCP, які належать вам, і Сайтом, а саме: хто обробляє і хто має доступ до цих DCP, з якою метою і на підставі чого виконується обробка, які ваші права на тих, що належать вам DCP, і інші відповідні дані.

Що таке DCP? (наприклад, коли ви заповнюєте форму або текстове поле на Сайті, наприклад, форму реєстрації або форму, пов'язану з розділом Зворотний зв'язок, або форми, в яких ви висловлюєте свою думку про ваші стосунки з працедавцем), а також побічно (наприклад, через те, що ви використовуєте сайт з певного пристрою, ідентифікованого по певній iР-адресі).

Частина цієї інформації є DCP (тобто інформація, яка може ідентифікувати вас або привести до вашої ідентифікації). Серед них:

- Для роботи Сайту необхідна категорія (наприклад, адреса електронної пошти необхідна для перевірки вашого аккаунта на Сайті і, отже, для підвищення безпеки вашого аккаунта);

- інша категорія використовується виходячи з наших законних інтересів (ми, «Компанія», визначена нижче) - наприклад, ім'я, ім'я користувача / псевдонім використовуються для обмеження ситуацій, в яких Користувач може опублікувати вклад анонімний, достовірність якого була б поставлена під сумнів іншими користувачами сайту;

- Нарешті, остання категорія DCP обробляється з вашої явної і попередньої згоди, існування якої ми зберігаємо відносно часу, коли ми отримуємо його від вас. Ви можете дізнатися більше про DCP, обробленому в нижче приведеному Розділі 3.

Хто може обробляти DCP, які належать вам, через сайт? Перш за все, одиниця, яка управляє Сайтом, іменована «Компанія»: Undelucram SRL, компанія, зареєстрована і працююча в Румунії. Ви можете дізнатися більше про нас і наші ідентифікаційні дані, звернувшись до Умов використання Сайту, доступних тут, або відправивши нам електронний лист за адресою [email protected]

По-друге, при розробці і експлуатації Сайту ми використовуємо продукти і послуги, розроблені і керовані третіми особами. Вони мають технічні можливості для зберігання / доступу / обробки частини DCP, переданої нам через Сайт, і обробка їх здійснюється відповідно до вказаних нами цілей.

Всі ці треті сторони і їх роль в архітектурі Сайту і обробці DCP описані в нижче приведеному Розділі 4.1.

По-третє, значна частина що належить вам DCP доступна для Працедавців, які активні на Сайті, лише якщо ви подали заявку (за власною ініціативою) на підставі резюме, завантаженого або створеного вами на Сайті за адресою: вакансії, опубліковані працедавцями. Ви можете дізнатися більше про те, як використовують Працедавці що належать вам DCP, в нижче приведеному розділі 4.2. Проте працедавці не мають і не зможуть дістати доступ до DCP, щоб побачити авторів інформації – рейтинги, зарплати, інформацію про інтерв'ю і пільги - які користувачі залишають на платформі.

Що всі належать вам DCP обробляються третіми особами, які або знаходяться і обробляють DCP на території Європейського Союзу, або обробляють ці DCP відповідно до положень законодавства Європейського Союзу. Таким чином, ми хочемо співробітничати лише з організаціями, які обробляють DCP через системи, розташовані на території Європейського Союзу або які відповідають положенням законодавства Європейського Союзу, і використовувати сервіси зберігання DCP, які дають нам можливість зберігати їх в Європейському Союзі або відповідно до правил Європейського Союзу.

У вас є ряд прав, пов'язаних з DCP, і ми готові допомогти вам в цьому. Ви можете дізнатися більше про ці права в Розділі 5 справжньої Політики.

Якщо у вас є які-небудь питання або сумніву відносно вмісту справжньої Політики або пропозиції по її поліпшенню, ви можете зв'язатися з нами за адресою [email protected].

Справжня Політика доповнюється умовами використання Сайту, з якими можна ознайомитися тут.

1.    Відомості про Оператора

UNDELUCRAM S.R.L., румунська юридична особа, з юридичною адресою в місті Клуж-Напока, вул. Король Фердинанд № 22-26, Центральний торгівельний центр, поверх 3 (адреса для кореспонденції: м. Бухарест, Бульвар Юліу Маніу 7a, Котрочень бізнес-центр, Будівля T, поверх 2, сектор 6), зареєстровану в Торгівельному реєстрі під № J12 / 2388/2019, фіскальний код 37266398, надалі іменований «Компанія»), власник всіх прав на Сайт (як визначено нижче), дотримує конфіденційність і безпеку обробки персональних даних кожному користувачеві Сайту, що діє як оператор персональних даних, відповідно до положень Закону № 677/2001 про захист осіб відносно обробки персональних даних і вільного переміщення таких даних, а також Загального регламенту Європейського союзу про обробку персональних даних № 2016/679 («РГПД»)

 

2.    Визначення

У цьому документі заголовні слова матимуть наступні значення:

a)  «Сайт» означає сайт, пов'язаний з доменним ім'ям Depratsiuiesh.com.ua, чиї права належать виключно Компанії, завдяки якій Користувачі (як визначено нижче) можуть знайти відповідну інформацію про ринок праці, оцінити досвід, накопичений відносно різних працедавців, доступних на платформі («Працедавці», визначені нижче), і подати заявку на вакансії, відкриті цими працедавцями, використовуючи CV (Curriculum Vitae);

b) «Працедавець» означає будь-яку юридичну особу, чий профіль доступний на Сайті, незалежно від того, чи активний цей профіль і чи управляється користувачем, що представляє Працедавця, або неактивний.

c) «Користувач» означає будь-яку фізичну особу старше 16 років, яке знаходиться в одній з наступних ситуацій: (1) має доступ до Сайту без створення на нім аккаунта; (2) має аккаунт, створений на Сайті, використовуваний для можливості вносити вклади, характерні для Користувача, який не представляє Працедавця (коментарі і оцінки взаємодії з Працедавцем; завантаження резюме; заявки на вакансії, доступні на сайті); (3) має аккаунт, створений на Сайті, яка використовувалася для можливості вносити вклади, характерні для Користувача, який представляє Працедавця (додавання вакансій, доступних у Працедавця; відповіді на коментарі і оцінки, представлені іншими Користувачами); Щоб уникнути яких-небудь сумнівів, Сайт не призначений для використання фізичними особами, які не відповідають умовам, описаним в цьому визначенні, і, явно, не призначений для використання неповнолітніми (у сенсі законодавства, застосовного до конкретного користувача);

d)    «Сторонній сайт" означає сайт, відмінний від Сайту, вміст якого доступно на Сайті, при цьому характер Стороннього сайту чітко виділяється разом з контентом, який йому належить, в розділі Сайту, де з'являється цей контент;

e)    «Особисті дані», «Персональні дані» або «DCP» означають будь-яку інформацію, що відноситься до ідентифікованої або такої, що ідентифікується фізичної особи; особа, що ідентифікується, - це особа, яка може бути ідентифіковане прямо або побічно, зокрема, шляхом заслання на ряд ідентифікація або один або декілька чинників, характерних для його фізичної, фізіологічної, психічної, економічної, культурної або соціальної ідентичності;

f)   «Послуги» означає пакет послуг, що надається компанією працедавцям, які вибрали один з двох пакетів послуг, доступних для працедавців на Сайті, як описано тут.

3.    Оброблені персональні дані і цілі обробки

У відношенні і у зв'язку з роботою Сайту, Персональні дані обробляються на підставі певних правових підстав і для декількох цілей:

3. 1    Виходячи із законних інтересів Компанії, ми обробляємо наступні Персональні дані:

3.1.1    Ip-адреса пристрою, використовуваного для доступу до Сайту (строго для встановлення зв'язку між незвичайними діями на Сайті - наприклад, між великою кількістю коментарів, що одночасно відправляються Користувачем, що утрудняє роботу з Сайтом - і певним користувачем, щоб ми могли оцінити, в якій мірі ці дії виконуються уручну або автоматично, були створені програмним забезпеченням, яке намагається вплинути на функціонування Сайту, і прийняти технічні заходи, нав'язані ситуацією);

3.1.2    посада, займана Користувачем, який представляє Працедавця в рамках цього Працедавця (для підвищення рівня довіри інших Користувачів до того факту, що позиції, виражені Працедавцем на Сайті, є позиціями, перейняті на себе Працедавцем);

3.1.3    вік і місто, з якого користувач дістає доступ до Сайту, щоб мати можливість агрегувати ці дані і представляти їх Працедавцям на основі Послуг, пропонованих Компанією; ці дані не представлені індивідуально для кожного користувача, оскільки працедавець не має можливості на Сайті самостійно визначити, з якого міста приїжджає або скільки років певному користувачеві, за винятком випадку, коли Користувач робить цю інформацію загальнодоступної;

3.1.4 місцевість, посада, займана Користувачем в структурі Працедавця, і період, протягом якого цей Користувач працював в структурі Працедавця, необхідні для того, щоб мати можливість максимально точно описати досвід, накопичений Користувачем. Щоб захистити особу користувача, єдиною обов'язковою датою серед згаданих є місцевість.

3.2    Виходячи з необхідності надання Послуги Користувачам, які займалися використанням Сайту, відповідно для створення і підтримки функціональності Сайту і надання Послуг, ми обробляємо наступні Персональні дані:

3.2.1    адреса електронної пошти і / або номер телефону (для підтвердження створення аккаунта, а також для можливості відправки користувачеві повідомлень і іншої інформації про його діяльність на Сайті - наприклад, інформація про активність Працедавців, належних Користувачем на Сайті);

3.2.2    ім'я, ім'я користувача / псевдонім (для того, щоб додати достовірність коментарям і вкладам, доданим Користувачем на Сайті, це необхідно для як найповнішого і правильнішого віддзеркалення інформації, що існує на Сайті, про ринок праці). Враховуючи профіль Сайту, користувачі чекають знайти оновлену і реальну інформацію про взаємодію з працедавцями, чиї профілі присутні на сайті.

3.2.3    дані, що відносяться до рахунку, виставленого Працедавцям за Послуги, що надаються Компанією, оскільки вони містять DCP, включені Користувачами, що представляють Працедавців (для того, щоб вирішити виставляння рахунків, пов'язаних з Послугами, що надаються Компанією); Ці дані обробляються Компанією лише протягом часу, необхідного для збору оплати, пов'язаної з Послугами, і для віддзеркалення цього платежу в бухгалтерському обліку;

3.3    При швидкій реєстрації на сайті через соціальні мережі Facebook, Google і Linkedin, ми приймаємо наступні дані: ім'я і адреса електронної пошти

3.4    Сайт також використовує Куки-файлі в своїй роботі, про які ви можете взнати більше, ознайомившись з політикою Куки-файлів, доступною тут.

3.5    Щоб уникнути яких-небудь сумнівів, Компанія не має доступу і не використовує яким-небудь чином DCP, що містяться в резюме, розміщеному на Сайті.

4.    Хто обробляє DCP

4.1    Уповноважені особи Компанії

Персональні дані, що обробляються на Сайті, надаються наступним третім особам, чиї продукти / послуги необхідні для розробки і експлуатації Додатка:

4.1.1    Google LLC, для продукту Google Analytics, використовується для аналізу міста, в якому знаходиться і пристрій, з якого користувач дістає доступ до Сайту;

 

Політика обробки персональних даних компанією Google Analytics доступна тут.

4.1.2    Hotjar Ltd, для продукту Hotjar, використовується для аналізу розділів сайту, де користувач проводить більш всього час;

Політика обробки персональних даних компанією Hotjar доступна тут.

4.1.3    Claus Web SRL, за послуги хостингу Сайту;

Політика обробки персональних даних компанією Claus Web SRL доступна тут.

4.1.4    Cloudflare, за послуги забезпечення безпеки Сайту;

Політика обробки персональних даних компанією Cloudflare доступна тут.

При виборі цих організацій Компанія враховує дотримання ними застосовних положень, що стосуються обробки Персональних даних. Якщо Компанія вирішить додати нові організації і продукти або замінити ці організації і продукти, ви будете повідомлені заздалегідь, маючи можливість відмовитися від продовження використання Сайту, якщо ви вважаєте, що обробка персональних даних певною організацією завдає вам збитку.

4.2    Про Працедавців

4.2.1    Для надання Послуг Працедавцям Компанія дає їм можливість активувати свої профілі на Сайті і виконувати декілька дій, як описано в типах пакетів послуг, доступних тут: https://www.undelucram.ro/cont-companie/comparati-serviciile

4.2.2    Якщо Користувач подає заявку на одну з робіт, що належать Працедавцеві, використовуючи резюме, Працедавець має можливість оцінити всі персональні дані, що передбачаються в цьому резюме. Крім того, Працедавець може завантажити таке резюме поза контролем Компанії. В даний час ми оцінюємо можливість технічного обмеження доступу Працедавців до резюме користувачів за межами Сайту.

4.2.3    Якщо Користувач хоче дізнатися детальнішу інформацію про персональні дані, які працедавець має про користувача, він може зв'язатися з працедавцем, використовуючи контактні дані, вказані в профілі працедавця на Сайті.

4.3    Термін обробки персональних даних

4.3.1    Персональні дані, надані Користувачами, оброблятимуться Компанією в електронному форматі протягом всього періоду, коли фізична особа, що надає Персональні дані, має якість Користувача, а також протягом ще трьох років після припинення дії цієї якості шляхом деактивації аккаунта на сайті.

4.3.2    Персональні дані зберігаються після періоду, протягом якого фізична особа є Користувачем Сайту, щоб вивчити міру, в якій певні дії Компанії спричиняють за собою повторну активацію аккаунта попередніми Користувачами.

4.3.3 У будь-якому випадку, після видалення аккаунта Користувача з Сайту і закінчення терміну, вказаного в пункті 4.3.1, персональні дані відповідного Користувача використовуватимуться лише для статистичних і аналітичних цілей, для уявлення в різних загальнодоступних контекстах відповідної інформації про кількість історичних користувачів Сайту і їх діяльності на Сайті.

5.    Права Користувачів

Користувачі отримують наступні права відносно персональних даних, що належать їм, які вони можуть використовувати, відправляючи електронний лист на адресу [email protected]:

5.1    Право доступу до персональних даних

5.1.1    Будь-який Користувач може безкоштовно запитати в Компанії один раз в 6 місяців підтвердження того факту, що Персональні дані, пов'язані з Користувачем, обробляються Компанією чи ні. Якщо це так, Компанія повинна інформувати Користувача: цілях обробки; які категорії Персональних даних обробляються і, оскільки ці Персональні дані не є актуальними / обновленими, право вимагати виправлення, видалення або обмеження обробки цих персональних даних або право виступати проти обробки Персональних даних; які фізичні / юридичні особи мають доступ до персональних даних; термін зберігання особистих даних; право подати скаргу в Національний орган по нагляду за обробкою персональних даних, оскільки Користувач вважає, що він не може здійснювати свої права відносно Оператора.

5.1.2    Компанія може стягувати плату за надання цій інформації, оскільки запити від Користувача зустрічаються частіше, ніж один запит в 6 місяців, - плата, яка повідомлятиметься Користувачеві при подачі нового запиту протягом вказаного термін, з тим же предметом.

5.2    Право на виправлення персональних даних

Будь-який Користувач може безкоштовно запитати в Компанії виправлення неточних персональних даних, що стосуються його. Якщо він визнає це необхідним, після відповіді Компанії Користувач може запитати заповнення Персональних даних, і Компанія може або внести необхідні зміни до аккаунт Користувача на Сайті, або вказати Користувачеві кроки, за допомогою яких вона може виконати це виправлення.

5.3    Право на видалення персональних даних

5.3.1    Користувач може зажадати від Компанії видалити Персональні дані, що відносяться до нього, після чого Компанія виконає цей запит в наступних ситуаціях:

5.3.1.1    якщо персональні дані, видалення яких запитане, більше не потрібні Компанії для досягнення цілей, в яких вони були зібрані або оброблені (наприклад, Користувач запрошує видалення резюме, завантаженого на сайт). У зв'язку з цим, Компанія відправить Користувачеві відповідь, пояснивши необхідність обробки Персональних даних відносно цілей обробки, а також наслідку видалення. Якщо Користувач вважає, що ця обробка більше

Недавні відгуки
Nice team & projects
Very friendly atmosphereNice colleaguesProjects
Bank system, you can learn, good colleagues
Недавно додані зарплати